Telefon: 0728836555

Adresa: Calea Moților 108, Cluj Napoca

Email: contact@allegria-artstudio.com

  • Facebook Social Icon

©2018 by Scoala de Teatru Allegria. Proudly created with Wix.com

Spectacole si tabere de teatru
Fri, Mar 06
Beliș
Tabără de improvizație teatrală
Cu actorul Sorin Misirianțu
Share
Mon, Feb 10
Cinema Dacia
Dacă e luni, e distracție!
Spectacol susținut de grupa de actorie pentru adolescenți, sub îndrumarea actriței Elena Ivanca
Share
Thu, Feb 06
Cinema Dacia
Unde fugim de acasa?
Adaptare după Marin Sorescu
Share
Tue, Feb 04
Cinema Dacia
Pe mai târziu
Spectacol susținut de grupa de actorie a Școlii Allegria, modulul de avansați.
Share
Fri, Jan 31
Cinema Dacia
Exercitii de stil
Spectacol susținut de grupa de actorie, modul inițiere, a școlii noastre sub îndrumarea actrițelor Raluca Lupan și Elena Ivanca.
Share
Tue, Jan 28
Cinema Dacia
Întâmplări din grădina mea, după Ana Blandiana
Spectacol susținut de grupa de actorie pentru copii, vârsta 7-12 ani.
Share
Thu, Jan 23
Cinema Dacia
Spectacol de improvizație
Un spectacol susținut de grupa de improvizație a școlii noastre.
Share
Sun, Jan 19
Cinema Dacia
Niste fete! Alte fete!
Spectacol susținut de grupa de actorie, modul începători, sub îndrumarea actrițelor Elena Ivanca și Raluca Lupan.
Share
Sat, Dec 14
Teatrul de Club Napoca, Cluj-Napoca
PARTY ALLEGRIA
PETRECEREA DE FINAL DE AN!
Share
Sat, Dec 14
Teatrul de Club Napoca, Cluj-Napoca
Piesa de teatru ”Ahhh, iubirea!”
Commedia dell arte
Share
Sat, Nov 16
Tranzit House
Piesa de teatru ”Ahhh...iubirea!”
In stilul commedia dell arte, pe care o vom prezenta în cadrul KAMA FESTIVAL. Detalii pe www.kamafestival.ro
Share
Thu, Oct 03
Clubul CFR
Cindy - adaptare dupa Cenusareasa
O poveste poate fi uneori doar o poveste. Nu și de această dată! Cindy este o ”Cenușăreasă” adaptată la timpurile moderne într-o poveste cu mult umor, adresată copiilor cu vârsta între 10-60 ani.
Share
Fri, Sep 27
Cinema Dacia
Thysbe si Pyram
Un spectacol sustinut in cadrul festivalului ”Zilele Clujului” de studenții scolii de teatru Allegria, sub îndrumarea Elenei Ivanca si a Ralucai Lupan.
Share
Mon, Sep 02
Scoala de Teatru Allegria
Scoala de vara teatru in vacanta
O saptamana in care punem in scena o mica presa de teatru!
Share
Mon, Jul 08
Scoala de Teatru Allegria
Scoala de vara - teatru in vacanta
O saptamana in care punem in scena o mica presa de teatru!
Share
Wed, Jun 26
Teatru De Club
Spectacol de improvizatie
Spectacolul de final de an al participanților la cursul de improvizatie
Share
Tue, Jun 25
Cinema Dacia
Jocul...de marți!
Un spectacol sustinut de tinerii care au terminat modulul de actorie sustinut de Elena Ivanca si Raluca Lupan, grupa de marti.
Share
Mon, Jun 24
Cinema Dacia
Thysbe si Pyram
Un spectacol sustinut de tinerii care au terminat modulul de actorie sustinut de Elena Ivanca si Raluca Lupan, grupa de luni.
Share
Fri, Jun 07
Colibița
Tabara de teatru si improvizatie
3 zile de curs intensiv la munte cu actorul Sorin Misirianțu
Share
Sat, Mar 09
Cinema Dacia
Gaitele, dupa Al Kiritescu
Piesa de teatru
Share
Sun, Mar 03
Cinema Dacia
Napasta - dupa IL Caragiale
Piesa de teatru
Share
Sat, Mar 02
Cinema Dacia
Niste fete
Piesa de teatru
Share